Klipit

19 Apr 19
CigarFan

Welcome to JR Cigars, the world’s largest stogie abundance and the best place to rebuy cigars onlineFor incidental smokers, cigar aficionados and everyone in between. Our enormous humidity-subdue warehouse in North Carolina is home to the greatest selection of fee cigars, boutique cigars, machine made cigars, 5-packs, stogie samplers, speak, pipe tobacco, vapes, e-cigarettes, lighters, […]

18 Apr 19
Tiatrac86Nui Utah

Formula 1 is set to change its scoring system this year by giving a point to the driver who sets the fastest lap in a grand prix. lap since the first 10 years of the F1 World Championship in F-1 World Grand Prix developed by Paradigm Entertainment is a Formula One racing game/sim first released […]

15 Apr 19
Albdiaspora

Jennifer Lopez po shijon suksesin e projektit të sa më të ri “Medicine”, të cilin e solli në bashkëpunim me French Montanën. Këngëtarja ka ndarë me ndjekësit në rrjete sociale një imazh, nga prapaskenat e xhirimit të klipit të ri. Ajo shfaqet e veshur me një ‘bodysuit’, në të cilin vuri në pah format perfekte […]

10 Mar 19
s4mm

Butrint Imeri is a very famous singer. Pas shumë sukseseve në Gjermani dhe Evropë, Butrinti prezentohet para publikut shqiptar, me super-hitin “Ki Me Lyp”. Me punën e palodhshme, talentin, dhe dashurinë e madhe që Butrinti ka për muzikën, ai na sjell një këngëtar të kompletuar e profesionist, që di të këndojë e t’a plotësojë prezentimin […]

10 Mar 19
s4mm

Ardian Bujupi is a very famous singer and songwriter. Ardian Bujupi është këngëtar shqiptar nga Kosova me vendqëndrim në Gjermani. Familja e Ardianit migrojë në Gjermani kur ai ishte vetëm 1 vejeç. Rrethanat dhe vështërsitë që i solli emigrimi bënë që Ardiani të jetë ngushtë i lidhur për familjen. I ati, Bashkimi dhe e ëma […]

10 Mar 19
s4mm

Alban Skënderaj is a very famous singer and songwriter. Albani me origjinë është nga Vlora. Babai i tij në atë kohë punonte si oficer dhe i duhej të shpërngulej në Lushnje ku dhe lindi Albani. Pas disa vjetësh ai u kthye prapë në Vlorë ku kreu shkollën e mesme “Halim Xhelo”. Ai bëri çmendurinë më […]

26 Jan 19
Albdiaspora

Nuk janë të paktë tashmë shqiptarët që kanë arritur të kenë sukses jashtë vendit, veçanërisht ata të kategorive sport dhe muzikë. Në këtë fundit, është tashmë edhe një artiste e re shqiptare, e cila po synon tregun amerikan të muzikës. Bëhet fjalë për këngëtaren e quajtur Njomza Vitia, e cila së fundmi ka publikuar klipin […]